Escape room Bojnice – úniková hra

Hi, Okay, Hello, Bye…toto je len pár slov, ktoré sa v slovenčine stáli každodennými vyjadreniami mladších generácii, avšak stále sa nájde množstvo ľudí, ktorí týmto slovám vôbec nerozumejú…A tak sa pozrime na to, čo sa vlastne skrýva za anglickým slovkom ESCAPE ROOM, ktoré je v samotnom názve nášho projektu?

Escape room alebo po slovensky ÚNIKOVÁ MIESTNOSŤ, či ÚNIKOVÁ HRA. Ide o koncept, ktorý sa rozšíril najmä v 20. rokoch 20. storočia v Severnej Amerike, Európe a východnej Ázii. ESCAPE ROOM predstavuje skupinovú zábavu/hru, v ktorej tím hráčov spolupracuje pri riešení rôznych hádaniek, objavuje stopy a plní úlohy v jednej alebo viacerých miestnostiach. Cieľom hry najčastejšie býva uniknutie z uzavretej miestnosti po vyriešení série pripravených hádaniek. ÚNIKOVÁ MIESTNOSŤ teda predstavuje skvelý prostriedok pre rodinnú zábavu, či atraktívne strávenie času s priateľmi. Vonku prší a vy nemáte čo robiť? ESCAPE ROOM je Vám k dispozícii.

V našej novej ESCAPE ROOM BOJNICE nebude Vaším cieľom len uniknutie zo zamknutej miestnosti. Vaša úloha bude oveľa dôležitejšia. Staňte sa na 60 minút detektívmi a pomôžte inšpektorovi Clusovi objasniť ZÁHADU RUŽOVÉHO PANTERA. Ak máte odvahu a chcete sa vydať do domova obávaného zločinca a milovníka umenia Al Tornáda, ktorý ukradol vzácny klenot – RUŽOVÉHO PANTERA zo stráženého múzea tak čakáme práve na Vás.